منوهای نصب در پنل مدیریت

ثبت نام

به پایگاه آموزش برخط آموزشگاه سینمایی پاروز خوش آمدید.

پایگاه آموزش برخط جزپیشگامان و اولین پایگاه های آموزش آنلاین سینمای کشور به خصوص دز شرایط پاندومی کرونا قصد دارد با ایجاد شرایط و امکانات مناسب، و استفاده از اساتید مجرب و دانشگاهی امکان برگزاری آنلاین سمینارهای علمی و تخصصی را بدون هرگونه محدودیت زمانی و مکانی فراهم آورد.

برای عضویت در آموزش برخط (online) و استفاده از سایر شیوه های آموزشی و خدمات های دیگر  این پایگاه لطفا کلیه قوانین و مقرارت را به‌ دقت مطالعه فرمایید. عضویت شما در این پایگاه به معنای پذیرش کلیه قوانین و مقرارت تعیین شده می‌باشد.

 

 

قوانین و مقرارت

الف: شرایط کلی

1- دوره ها و محتوای موجود در پایگاه آموزش برخط ممکن است رایگان و یا قابل خرید باشد. در اینصورت کاربر باید در پایگاه ثبت نام نموده هزینه وبینارها ودوره های برخط همچنین محتوای ارائه شده را از طریق درگاه پرداخت، واریز نماید.

2- تمامی کاربرانی که در پایگاه آموزش برخط ثبت نام کرده اند می توانند از فایل های ارائه شده در دوره ها برای مقاصد شخصی استفاده نمایند اما اجازه نشر این اطلاعات را بدون  نداشته و درغیر اینصورت حق پی گیری برای آموزشگاه محفوظ است.

 

ب: ثبت نام و داشتن حساب کاربری

3- لطفا در زمان ثبت نام، اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی، نشانی منزل و ایمیل و شماره همراه خود را به درستی وارد کنید زیرا برخی از وبینارها، دوره ها و کارگاههای آموزشی با ارائه گواهی پایان دوره همراه است. از این رو دانستن اطلاعات فردی برای این منظور لازم است.

نکته 1 : آموزشگاه متعهد می شود اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ کند و سوء استفاده از آنها خلاف قانون و قابل پیگرد خواهد بود.

نکته 2: متقاضی باید نیز در حفظ نام کاربری و رمز عبور خود دقت لازم را بعمل آورد و جدا از ارایه اطلاعات کاربری خود به غیر خودداری کند.

4- متقاضی آموزش مجاز نیست به کسی اجازه دهد با حساب کاربری اختصاصی خود به دوره ها و محتوای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند و تکثیر و انتشار محتوای آموزشی خریداری‌شده مجازنبوده و ممنوع  می باشد.

نکته 1:  متقاضی مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از سایت و دوره های خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌شود.(لطفا اگر دوره برگزار شده در سایت آموزش آنلاین مورد پسند شماست، به جای کپی و ارسال آن برای دیگران، ایشان را به استفاده از پایگاه آموزش برخط تشویق کنید.)

نکته 2: آدرس ایمیل شرکت کنندگان در دوره ها به منظور اطلاع رسانی دوره ها و کارگاههای آموزشی بعدی و نیز اعلام زمان ارائه مدرک پایان دوره مورد استفاده خواهد بود (لازم به ذکر است که برای برگزاری همه دوره ها، گواهی پایان دوره اعطا نخواهد شد و فقط برخی از دوره ها را شامل می شود).

5-. چنانچه برگزاری دوره با ارائه مدرک و گواهی پایان دوره همراه باشد، در صورت غیبت در دوره، گواهی پایان دوره به کاربر اعطاء نخواهد شد اما در صورت وجود فایل دوره برگزار شده در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

6- اگر بنا به دلایل مختلفی، تاریخ برگزاری دوره های آموزشی تغییر پیدا کرد و شما تمایل نداشتید در تاریخ جدید در این دوره ها حضور پیدا کنید می توانید درخواست عودت وجه را بدهید. شرایط عودت وجه در بخش مربوطه توضیح داده خواهد شد.

 

7- اگر بنا به دلایلی، دوره آموزشی با تاخیر آغاز شود، این تأخیر در مدت زمان برگزاری دوره لحاظ می شود و دوره دیرتر به پایان خواهد رسید.

8-  متقاضی موظف به داشتن امکانات لازم جهت برقرار ارتباط برخط (online) می باشد، (لطفا قبلا از نسبت به نصب نرم افزارهای مورد نیاز و نیز مطالعه راهنمای ورود به دوره مطمئن شوید). در صورتی که بدلیل عدم مطالعه راهنمای پایگاه و عدم نصب نرم افزار های مورد نیاز و یا سرعت نامناسب اینترنت، موفق به حضور در دوره نشدید، مسئولیت آن بر عهده شما خواهد بود. البته در این شرایط، چنانچه دوره فایل ضبط شده  داشته باشد این فایل دوره در اختیارتان قرار خواهد گرفت اما گواهی پایان دوره اعطاء نشده و وجه واریزی عودت داده نخواهد شد. 

9- در نظر داشته باشید که دوره های خریداری شده در حساب کاربری شما برای مدت محدودی باقی خواهد ماند. لذا بهتر است کاربران گرامی نسبت به دانلود محتوای خریداری شده اقدام نمایند تا در صورت نیاز به فایل مورد نظر با مشکل مواجه نشوند.

تمامی کلاس هایی که با تعطیلات رسمی مقارن می گردند، تعطیل می باشند. مگر در شرایطی که آموزشگاه تصمیم به برگزاری کلاس بگیرد و در این حالت پیش از تاریخ کلاس اطلاع رسانی خواهد شد.

10- چنانچه استاد دوره، فایل پاورپوینت یا PDF یا هر فایل دیگری را برای ارائه درس استفاده کند، این فایل پس ازاجازه و تأیید استاد می تواند در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

 

پ: عودت وجه

11- چنانچه تا 48 ساعت پیش از برگزاری دوره، از شرکت در آن منصرف شدید، می توانید درخواست بازگشت وجه را از طریق info@parooz.ir ارسال نمایید.

12- همانگونه که پیش از این توضیح داده شد، اگر بنا به دلایلی، تاریخ برگزاری دوره های آموزشی تغییر پیدا کرد و شما تمایل نداشتید در تاریخ جدید در این دوره هاحضور پیدا کنید می توانید درخواست عودت وجه را به آدرس فوق ارسال نمایید.

13- اگر از دوره‌ برگزار شده ناراضی باشید، با شما تماس گرفته خواهد شد و دلایل شما توسط تیم فنی سایت مورد بررسی قرار خواهد گرفت. چنانچه دلایل شما موجه باشد، وجه واریزی شما عودت داده خواهد شد.

14-  از آنجایی که برخی از دوره ها طی چند جلسه برگزار می شوند، عودت وجه، تنها پس از پایان جلسه اول دوره و پیش از شروع جلسه دوم امکان پذیر خواهد بود.

15- آموزشگاه،  وجه برگشتی را تنها به حساب کیف پول شما در ‌سایت برخواهد گرداند و این مبلغ به حساب بانکی شما واریز نخواهد شد. شما می توانید در دوره های بعدی اعلام شده از سوی سایت شرکت کنید.

 

ت: تعهدات اساتید دوره ها

16- اساتید هر دوره لازم است برای برگزاری کلاسها و کارگاههای آموزشی خود، فایل قوانین برگزاری دوره را که از سوی مدیر آموزشگاه  برای ایشان ارسال می شود دانلود نموده و پس از مطالعه، آن را امضاء کرده و برای مدیر پایگاه ارسال نمایند.

 

17-  اساتید هر دوره متعهد می شوند که:

 • مسئولیت تمامی محتوای ارائه شده اعم از مجوز ها، فایل های صوتی و تصویری، فایل هایی از قبیل پاورپوینت، منابع معرفی شده مانند کتابها یا pdf آنها، فایل های آماری و غیره را بپذیرند و هیچگونه حق مالکیت معنوی از اشخاص حقیقی یا حقوقی را تضییع نکنند.
 • دانش، تخصص و مهارت لازم برای تدریس دوره و برگزاری کارگاههای عملی را دارا باشند.
 • مجوزهای لازم برای معرفی محصولات مورد استفاده در حین تدریس و یا توزیع فایل آنها را به هر نحو، دارا باشند.
 • هیچگونه محتوای نامناسب، توهین‌آمیز، نژادپرستانه، گمراه‌کننده، جعلی و خلاف قوانین جرایم رایانه‌ای، و یا خلاف قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران منتشر نکنند.
 • هیچگونه تبلیغ و ترویج مطالب در مورد طرح های هرمی در پایگاه، انجام ندهند.
 • از پایگاه آموزشگاه پاروز برای هیچ کسب‌وکاری غیر از آموزش استفاده نکنند و کار تبلیغاتی انجام ندهند.
 • وارد هیچگونه فعالیتی نشوند که باعث شود پایگاه آموزشگاه پاروز ناگزیر به کسب مجوز یا پرداخت حق امتیاز به اشخاص حقیقی یا حقوقی گردد.
 • از اطلاعات حساب کاربری خود نگهداری نموده و صحت تمامی اطلاعات مندرج در سایت را تأیید نمایند.
 • اطلاعات شخصی سایر افراد اعم از حقیقی یا حقوقی را افشاء ننمایند.
 • درخواست های مالی و یا پرداخت وجه نداشته باشند.

18- پایگاه آموزش برخط پاروز حق حذف هرگونه محتوای اساتید و کاربران را به صلاحدید خودش داراست.

19- پایگاه آموزش برخط پاروز ، هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده و مطالب منتشر شده از سوی اساتید ندارد اما تمام تلاش خود را در سالم نگه‌داشتن محتوای سایت به کار خواهد بست.

 

ث: دریافت گواهینامه

20- برای دوره ها و کارگاه های دارای مدرک پایان دوره مدرک پایان دوره دیجتال صادر خواهد شد.

21- ارایه مدرک پایان دوره مستلزم حضور در کلاس و قبولی در آزمون نهایی می باشد.

22- مسئولیت صحت مشخصات فردی برعهده دانشجو بوده و درصورت نیاز به صدور مجدد گواهینامه، 10درصد شهریه مجدد دریافت می‌گردد

23- در صورت نیاز به گواهی فیزیکی پایان دوره کاربر باید درخواست کتبی خود را حداکثر تا 10 روز بعد از اتمام دوره از طریق ایمیل Amozash@parooz.ir به آمو زشگاه اطلاع داده و آموزشگاه حداکثر تا 10 روز کاری گواهی فیزیکی را برای متقاضب ارسال خواهد کرد هزینه پستی ارسال مدرک بر عهده متقاضی مدرک فیزیکی می باشد

 

هدف ما ایجاد فرصت های برابر آموزشی برای ارتقاء سطح علمی علاقمندانی است که امکان حضور در کارگاهها و دوره های آموزشی را ندارند پس:

از این که به قوانین پایگاه آموزشی پاروز احترام می گذارید سپاسگزاریم.

درباره ما

آموزشگاه آزاد سینمایی پاروز دارای 16 سال سابقه کاری در حوزه مطالعات و آموزش حرفه ای سینمایی می باشد.

 • کرمان، خیابان شهید لاری (20 متری نادر) کوچه شماره 8 – پلاک 12/1
 • 03432472991
 • 09133972104
 • info@parooz.ir
کلیه حقوق متعلق به موسسه و آموزشگاه سینمایی پاروز است