منوهای نصب در پنل مدیریت

درباره ما

 آموزش مجازی و آنلاین:

هر گونه آموزشی که به غیر از حضور در کلاس درس صورت بگیرد را آموزش مجازی یا غیر حضوری می‌گویند. به بیانی دیگر یادگیری یک درس، نرم افزار، فن یا  تخصص در غیر کلاس درس و دانشگاه را آموزش مجازی می‌گوییم. 

در ایران مفهوم آموزش آنلاین و مجازی گاها به جای هم استفاده می‌شود. در آموزش آنلاین، فیلم یا هر مطلب آموزشی به صورت غیر همزمان در اختیار دانشجو قرار می‌گیرد. دانشجو می‌تواند آن را در هر زمانی ببیند و سپس برای رفع اشکال یا پرسش به استاد خود مراجعه یا تماس برقرار نماید.

 

شیوه آموزشی آموزشگاه پاروز به دوصورت اصلی: ۱- مجازی  و ۲- مجازی حضوری (ترکیبی) می‌باشد.

1-1- آموزش مجازی

در این شیوه که به نوعی کلاس‌های آنلاین ویدئو محور هستند نظارتی از جانب مدرس وجود ندارد و هنرجو با منابع آموزشی آماده شده و بدون نظارت مربی شروع به یادگیری می‌کند. اینگونه کلاس‌ها رایج‌ترین نوع برگزاری کلاس‌های آنلاین است که مدرس از طریق یک آزمون آنلاین نمره نهایی هنرجو را منظور و در گواهی‌نامه او ثبت می‌شود.

 

2-1- آموزش آنلاین مجازی

آموزش مجازی virtual learning و یا به عبارت دیگر آموزش الکترونیکی e-learning بر بستر اینترنت از راه دور امکان‌پذیر است. که طی آن استاد و دانشجو در یک زمان مشخص وارد کلاس مجازی شده و در یک محیط مجازی با یکدیگر در تعامل قرار می‌گیرند. در آموزش مجازی آنلاین مدرس می تواند با ارائه فایل‌های پی دی اف و اسلایدهای پاورپوینت و صدا و تصویر خود مباحث آموزشی مورد نظر را با دانشجویان در میان بگذارد. در این روش اشتراک گذاری دسکتاپ کامپیوتر مدرس و نمایش محیط نرم افزارهای مختلف به صورت زنده به فراگیران، امکان آموزش عملی موضوعات مختلف همچون کار با انواع نرم افزارها را ایجاد می کند.

شیوه دوم آموزش ما: آموزش ترکیبی ( مجازی- حضوری ) است

در این شیوه بنا بر نوع رشته و نیازهای آن کلاس به دو بخش مجازی و حضوری تقسیم و بخشی از اطلاعات از طریق امکانات مجازی و بخشی دیگر از طریق برگزاری کارگاه عملی انجام می‌شود. و در پایان جمع نمره امتحان کلاس مجازی با نمره کلاس عملی (حضوری) به عنوان نمره نهایی هنرجو ثبت شده و در گواهی‌نامه وی منظور می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

درباره ما

آموزشگاه آزاد سینمایی پاروز دارای 16 سال سابقه کاری در حوزه مطالعات و آموزش حرفه ای سینمایی می باشد.

  • کرمان، خیابان شهید لاری (20 متری نادر) کوچه شماره 8 – پلاک 12/1
  • 03432472991
  • 09133972104
  • info@parooz.ir

Template Design © VibeThemes. All rights reserved.

منوهای نصب در پنل مدیریت