منوهای نصب در پنل مدیریت

درباره ما

آموزشگاه پاروز

آموزش برخط آموزشگاه سینمایی پاروز

آموزشگاه پاروز کار آموزش خود را از سال1383 در حوزه آموزش سینما، عکاسی و انیمیشن آغازکرده و از سال  1398 با توجه به نیازی و درخواستی که از سوی متقاضیان که در مناطق دوره افتاده ومحروم بودند و امکان شرکت در کلاس های حضوری نداشتند  تصمیم به برنامه ریزی برای برگزاری کلاس های برخط  گرفته شد و با پیش آمدن همه گیری بیناری کووید 19 و عدم امکان برگزاری کلاس های حضوری ، آموزشه های این موسسه بصورت برخط (انلاین) برگزار می شود.

 

شیوه آموزشی آموزشگاه پاروز به دوصورت اصلی: ۱- مجازی  و ۲- مجازی – حضوری (ترکیبی) می‌باشد.

 

1-1- آموزش مجازی

 

در این شیوه که به نوعی کلاس‌های آنلاین ویدئو محور هستند نظارتی از جانب مدرس وجود ندارد و هنرجو با منابع آموزشی آماده شده و بدون نظارت مربی شروع به یادگیری می‌کند. اینگونه کلاس‌ها رایج‌ترین نوع برگزاری کلاس‌های آنلاین است که مدرس از طریق یک آزمون آنلاین نمره نهایی هنرجو را منظور و در گواهی‌نامه او ثبت می‌شود.

 

 

 

2-1- آموزش آنلاین مجازی

 

آموزش مجازی virtual learning و یا به عبارت دیگر آموزش الکترونیکی e-learning بر بستر اینترنت از راه دور امکان‌پذیر است. که طی آن استاد و دانشجو در یک زمان مشخص وارد کلاس مجازی شده و در یک محیط مجازی با یکدیگر در تعامل قرار می‌گیرند. در آموزش مجازی آنلاین مدرس می تواند با ارائه فایل‌های پی دی اف و اسلایدهای پاورپوینت و صدا و تصویر خود مباحث آموزشی مورد نظر را با دانشجویان در میان بگذارد. در این روش اشتراک گذاری دسکتاپ کامپیوتر مدرس و نمایش محیط نرم افزارهای مختلف به صورت زنده به فراگیران، امکان آموزش عملی موضوعات مختلف همچون کار با انواع نرم افزارها را ایجاد می کند.

 

شیوه دوم آموزش ما: آموزش ترکیبی ( مجازی- حضوری ) است

 

در این شیوه بنا بر نوع رشته و نیازهای آن کلاس به دو بخش مجازی و حضوری تقسیم و بخشی از اطلاعات از طریق امکانات مجازی و بخشی دیگر از طریق برگزاری کارگاه عملی انجام می‌شود. و در پایان جمع نمره امتحان کلاس مجازی با نمره کلاس عملی (حضوری) به عنوان نمره نهایی هنرجو ثبت شده و در گواهی‌نامه وی منظور می‌شود.

درباره ما

آموزشگاه آزاد سینمایی پاروز دارای 16 سال سابقه کاری در حوزه مطالعات و آموزش حرفه ای سینمایی می باشد.

  • کرمان، خیابان شهید لاری (20 متری نادر) کوچه شماره 8 – پلاک 12/1
  • 03432472991
  • 09133972104
  • info@parooz.ir
کلیه حقوق متعلق به موسسه و آموزشگاه سینمایی پاروز است